14.02.2017
ДФС розглянула питання щодо формування податкового кредиту з ПДВ внаслідок операції придбання послуги за умови реєстрації постачальником податкової накладної в ЄРПН без зазначення коду послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг у 2017 році
ДФС у Вінницькій області у листі від 01.02.2017 р. №146/10/02-32-12-01 нагадала, що оскільки чинна форма податкової накладної* не містить окремого поля для відображення коду послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг (далі - ДКПП), до внесення змін у неї код послуги тимчасово не зазначається.
При цьому відсутність коду послуги згідно з ДКПП в податковій накладній, дата складання якої припадає на період з 1 січня 2017 року до дати набрання чинності відповідних змін до форми податкової накладної, не визначається як помилка, допущена при складанні такої податкової накладної. Про це податківці повідомляли раніше, а ми писали тут і тут.
Вінницькі ж податківці додатково зазначили, що до внесення змін до ПН, податкові накладні, виписані та оформлені належним чином на придбання послуг без зазначення коду послуг згідно з ДКПП та зареєстровані в ЄРПН платником податку, який здійснює операції з постачання послуг, є для покупця таких послуг підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту.
*Зверніть увагу! Уже з'явився проект нової податкової накладної. Докладно про нього читайте тут>>
*****
Про особливості складання та реєстрації в ЄРПН у 2017 році податкових накладних та розрахунків коригування до них читайте також в аналітиці>>
- Автор:
- «Дебет-Кредит»
- По матеріалам:
- ДФС у Вінницькій області
Немає коментарів:
Дописати коментар